Polska, medal VI Zjazd Okulistów Polskich w Wilnie, 1935

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:45:00
165718
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal VI Zjazd Okulistów Polskich w Wilnie, 1935, Warszawa, niesygnowany, wykonany przez Stefana Rufina Koźbielewskiego, Aw: Fasada budynku, na górze tarcza z napisem KLINIKA OCZNA USB, na dole tarcza z napisem VI ZJAZD OKULISTÓW POLSKICH W WILNIE 26-VI-1935, w otoku napis 7 WIEKÓW PO NAPISANIU W 400 LETNIĄ ROCZNICĘ WYDANIA OPTYKI WITELONA CIOŁKA, Rw: Rysunek promieni z optyki przecięty poziomą wstęgą z napisem greckim i łacińskim, w otoku napis VITELLO THVRINGORVM ET POLONORVM FILIVS CA 1220-1280
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 40 mm, napis na obrzeżu XLV MEDICINAE PROFESSORIS UNIVERSITATIS VILNENSIS BATHOREANAE JULIANI SZYMAŃSKI
Literatura: Strzałkowski 777 (RR)

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 382

1)  600 zł