Polska, medal Powszechna Wystawa Krajowa, 1894

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:44:00
165716
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal Powszechna Wystawa Krajowa, 1894, medal autorstwa Cypriana Godebskiego i Henri Nocq’a z 1894 wybity z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie; Aw: Uskrzyglony geniusz nakładający wieńce personifikacjom przemysłu i sztuki, w tle narzędzia i rekwizyty, u dołu widok Lwowa i sygnatura Cyp. Godebski - H. Nocq; Rw: Gałązka palmowa i napis POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA 1894
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 84.70 g, oryginalne pudełko, punca na obrzeżu, rzadki i ładnie zachowany

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1064

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  820 zł
4)  700 zł
5)  620 zł