wydawnictwa zagraniczne, Zdeněk Nechanický - Východočeská numismatická falza, Hradec Králové 2011

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:40:20
91721
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Zdeněk Nechanický - Východočeská numismatická falza, Hradec Králové 2011
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 80 stron formatu B5, twarda oprawa, katalog fałszerstw monet wschodnioczeskich, okładka lekko poprzecierana

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 252

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  30 zł
4)  18 zł