wydawnictwa zagraniczne, E. Boudeau - Catalogue Général Illustré de Monnaies Françaises (provincial..

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:40:00
91723
Opis: wydawnictwa zagraniczne, E. Boudeau - Catalogue Général Illustré de Monnaies Françaises (provinciales), Maastricht (reprint wydany w 1970 roku w Barcelonie)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 313 stron formatu 14.5 x 22.5 cm, twarda oprawa, katalog średniowiecznych i nowożytnych monet prowincji francuskich, exlibris WCN

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 419

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  50 zł
5)  46 zł