wydawnictwa zagraniczne, P. Arnold, H. Küthmann, D. Steinhilber - Grosser Deutscher Münzkatalog von..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:39:40
91727
Opis: wydawnictwa zagraniczne, P. Arnold, H. Küthmann, D. Steinhilber - Grosser Deutscher Münzkatalog von 1800 bis heute (AKS), Munchen 1970
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 429 stron formatu B5, twarda oprawa, 3. wydanie podstawowego katalogu monet niemieckich od 1800 roku, bogato ilustrowane

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 241

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  16 zł