wydawnictwa polskie, Jarosław Janczewski - Kazimierz Wielki monety i medale, Bydgoszcz 2012

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:37:20
91712
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Janczewski - Kazimierz Wielki monety i medale, Bydgoszcz 2012
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 48 stron formatu B5, miękka oprawa, bogato ilustrowany katalog polskich monet i medali Kazimierza Wielkiego i przedstawiających Kazimierza Wielkiego

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 201

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  30 zł
4)  18 zł
5)  12 zł
6)  9 zł