wydawnictwa polskie, Hieronim Marek Pietras, Michał Łatasiewicz - Katalog wystawy "Dziedzictwo ..

wydawnictwa polskie, Hieronim Marek Pietras, Michał Łatasiewicz - Katalog wystawy

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:37:00
91708
Opis: wydawnictwa polskie, Hieronim Marek Pietras, Michał Łatasiewicz - Katalog wystawy "Dziedzictwo Narodowe a Drogi do Niepodległej Polski w Sztuce medalierskiej", Kielce 2003
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 173 strony formatu B5, oprawa twarda, katalog wystawy wpinek, medali i plakiet patriotycznych

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 346

1)  30 zł