wydawnictwa polskie, Dariusz Kaczmarczyk - Własysław Oleszczyński, Warszawa 1962

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:36:00
91710
Opis: wydawnictwa polskie, Dariusz Kaczmarczyk - Własysław Oleszczyński, Warszawa 1962
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 69 stron formatu A5 + 64 fotografie, oprawa miękka z obwolutą, biografia medaliera wraz z fotografiami jego wyrobów

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 262

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  36 zł
4)  26 zł