wydawnictwa polskie, Anna Szyszko-Czyżak - Medale polskie XVI-XVIII w. w zbiorach Muzeum Okręgo..

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:35:20
91709
Opis: wydawnictwa polskie, Anna Szyszko-Czyżak - Medale polskie XVI-XVIII w. w zbiorach Muzeum Okręgowego w Toruniu - katalog, Toruń 1981
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 70 stron formatu B5 + tablice, oprawa miękka z obwolutą, katalog medali polskich ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Toruniu

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 420

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  26 zł