wydawnictwa zagraniczne, Guy M.Y.Ph. Franquinet, Dr.-Ing. Peter Hammer, Hartmut Schoenawa, Lothar S..

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:35:00
91699
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Guy M.Y.Ph. Franquinet, Dr.-Ing. Peter Hammer, Hartmut Schoenawa, Lothar Schoenawa - Litzmannstadt... ein Kapitel deutscher Geldgeschichte/... a Chapter of German Monetary History, Crailsheim 1994
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 87 stron formatu B5, twarda oprawa, dwujęzyczne opracowanie historii mennictwa getta łódzkiego oraz katalog odmian monet tego getta

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 304

1)  40 zł
2)  38 zł