wydawnictwa zagraniczne, Hans Meyer, Hartmut Schoenawa - Das Papiergeld von Brandenburg und Berlin,..

Rozpoczęcie: 10-09-2018 18:00
Zakończenie: 20-09-2018 20:33:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:33:00
91737
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Hans Meyer, Hartmut Schoenawa - Das Papiergeld von Brandenburg und Berlin, Werlaburgdorf 1985
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 116 stron formatu A4, oprawa miękka, drugie wydanie dość szczegółowego katalogu banknotów wraz z wyceną banknotów

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 74