wydawnictwa zagraniczne, Manfred mehl - Deutsche Serienscheine von 1918-1922, Regenstauf 1998

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:32:00
91722
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Manfred mehl - Deutsche Serienscheine von 1918-1922, Regenstauf 1998
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 544 strony formatu A5, miękka oprawa, bardzo bogato ilustrowany katalog papierowych pieniędzy zastęczych z lat 1918-1922, lekko pogięte krawędzie okładki

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 84

1)  65 zł
2)  60 zł