wydawnictwa polskie, Narodowy Bank Polski - Oddział okręgowy w Lublinie - Przed i po denominacj..

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:31:00
91700
Opis: wydawnictwa polskie, Narodowy Bank Polski - Oddział okręgowy w Lublinie - Przed i po denominacji 1995 roku (katalog wystawy), Lublin 2010
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 48 stron formatu B5, oprawa miękka lakierowana, pięknie zachowane, bogato ilustrowany katalog wystawy projektów banknotów z drugiej połowy XX i początku XXI wieku

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 138

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  46 zł
4)  9 zł