wydawnictwa polskie, Zbigniew Nestorowicz (Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie) - ..

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:30:40
91701
Opis: wydawnictwa polskie, Zbigniew Nestorowicz (Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie) - Pieniądz czasu wojny i okupacji w Polsce 1939-1945 - wprowadzenie do wystawy, Lublin 2008
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 48 stron formatu B5, oprawa miękka lakierowana, pięknie zachowane, bogato ilustrowany katalog wystawy pieniędzy obiegających tereny Polski w czasie II wojny światowej, dodatkowo katalog monet upamiętniających II wojnę światową wybitych przez Mennicę Państwową, wklejony exlibris WCN

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 217

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  32 zł
4)  18 zł
5)  14 zł
6)  12 zł
7)  10 zł
8)  10 zł
9)  7 zł
10)  6 zł