Zakończenie: 13-09-2018 20:30 ÷ 22:33
Niemcy, medal nagrodowy za usługi rolnicze
164914
sygnowany Loos, Aw: Zwierzęta, plony, narzędzia i robotni... | II |
150 zł szac. 200 zł 399 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal zaślubinowy
164925
Aw: Chrystus stojący przed przyszłym małżeństwem, u dołu ... | II |
165 zł szac. 150 zł 172 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal moralizatorski
164926
sygnowany Loos, Aw: Jakub i św. Józef w objęciach, w tle ... | II |
165 zł szac. 250 zł 235 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy z wystawy w Poznaniu, 1872
164915
sygnowany Loos, Aw: Wieniec, wewnątrz 8 wierszowy napis p... | III+ |
185 zł szac. 200 zł 159 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Algeria, medal wystawy rolniczej w Tizi-Ouzou, 1902
164907
wybity w Paryżu, Aw: Bogini i aniołowie podczas zbiorów, ... | III |
210 zł szac. 250 zł 329 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę 50 rocznicy ślubu Wilhelma I z księżną Augustą von Sachs..
164911
medal na pamiątkę 50 rocznicy ślubu Wilhelma I z księżną ... | II- |
230 zł szac. 250 zł 533 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal poświęcony Adamowi Kazimierzowu Czartoryskiemu, 1824
164919
autorstwa C. Baerendta, Aw: Głowa w lewo, na odcięciu syg... | III+ |
260 zł szac. 300 zł 321 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal na 25 rocznicę ślubu Adolfa Jerzego I, 1869
164912
sygnowany BREHMER F., Aw: Głowy Adolfa Jerzego i Herminy ... | II |
280 zł szac. 300 zł 269 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal Blücher von Wahlstatt, 1819
164910
sygnowany LACHTMANN F., Aw: Pomnik Blüchera von Wahlstatt... | II- |
290 zł szac. 300 zł 519 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Ryga, medal wybity z okazji otwarcia giełdy w Rydze, 1856
164922
autorstwa F. W. Kullricha i G. Loosa, Aw: Fronton budynku... | III+ |
320 zł szac. 200 zł 226 wyświetleń |
6 | zakończona |