Zakończenie: 13-09-2018 20:30 ÷ 22:33
Niemcy, medal admirał Alfred von Tirpitz, 1930
164928
Aw: Głowa admirała, po bokach daty wokoło napis GROSS ADM... | III+ |
145 zł szac. 100 zł 342 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ (XX lat)
164921
na obrzeżu znak Mennicy Państwowej i punca Ag 0,950 | II |
65 zł szac. 80 zł 438 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Pomorze, medal Pomorska Izba Rolna
164927
Aw: Rolnicy stojący przed obliczem stojącej Ceres z kłosa... | II- |
140 zł szac. 150 zł 258 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal Prefektura L'Aisne, 1906
164909
sygnowana LAGRANGE, Aw: Wieniec z instrumentami muzycznym... | II- |
90 zł szac. 100 zł 139 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal Blücher von Wahlstatt, 1819
164910
sygnowany LACHTMANN F., Aw: Pomnik Blüchera von Wahlstatt... | II- |
290 zł szac. 300 zł 515 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal na 25 rocznicę ślubu Adolfa Jerzego I, 1869
164912
sygnowany BREHMER F., Aw: Głowy Adolfa Jerzego i Herminy ... | II |
280 zł szac. 300 zł 269 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal zaślubinowy
164925
Aw: Chrystus stojący przed przyszłym małżeństwem, u dołu ... | II |
165 zł szac. 150 zł 172 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, replika medalu poświęconego matce króla Katarzynie Medycejskiej
164918
Aw: Popiersie Henryka w zbroi w prawo, HENRICVS III D G F... | II |
105 zł szac. 80 zł 333 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę 50 rocznicy ślubu Wilhelma I z księżną Augustą von Sachs..
164911
medal na pamiątkę 50 rocznicy ślubu Wilhelma I z księżną ... | II- |
230 zł szac. 250 zł 525 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal chrzcielny, 1816
164924
sygnowany KRÜGER, Aw: Jezus przyjmujący chrzest, po jego ... | I |
140 zł szac. 200 zł 447 wyświetleń |
2 | zakończona |