Polska, odznaka pamiątkowa Miecze Hallerowskie, 1918

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:30:40
165326
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Miecze Hallerowskie, 1918, rzadka odmiana bez napisu AMERYKA mocowana na słupek z niesygnowaną nakrętką, na stronie odwrotnej państwowa cecha probiercza srebra i imiennik wytwórcy EB
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone 30 x 41 mm, ładnie zachowana z nieuszkodzoną emalią
Literatura: W. Stela s 446

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 316

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 200 zł
4)  960 zł
5)  900 zł
6)  700 zł
7)  600 zł