Ryga, medal wybity z okazji otwarcia giełdy w Rydze, 1856

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:30:00
164922
Opis: Ryga, medal wybity z okazji otwarcia giełdy w Rydze, 1856, autorstwa F. W. Kullricha i G. Loosa, Aw: Fronton budynku nowej giełdy, u góry DIE NEUE BÖRSE IN RIGA, w odcinku BEGONNEN D. 3 JUNI 1852 / EINGEWEIHT D. 26 MAI 1856; Rw: Bogini miasta trzymająca tarczę, siedząca między Pax i Hermesem, u dołu wśród fal Putto na delfinie ora Neptun, u góry FRIEDE FLEISS SEEGEN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 42.5 mm, srebro złocone 28.30 g, uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: H-Cz. 6370

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 226

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  290 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  120 zł