Polska, medal na 500. rocznicę bitwy pod Grunwaldem, 1910

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:28:20
164920
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal na 500. rocznicę bitwy pod Grunwaldem, 1910, niesygnowany, Aw: trzy owale z popiersiami, KRÓL WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO KRÓLOWA JADWIGA W KS LIT WITOLD 1410 - 1910, Rw: Dwaj rycerze na koniach depczący krzyżackie sztandary i oręż, W PIĘĆSETNĄ ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM 15 LIPCA 1410
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 28 mm, srebro próby 900 8.82 g, patyna
Literatura: Strzałkowski 155

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1853

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  105 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł