Niemcy, medal z Adolfem Hitlerem, 1938

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:27:00
164908
Opis: Niemcy - III Rzesza 1933-1945, medal z Adolfem Hitlerem, 1938, wybity we Wiedniu, Aw: Głowa dyktatora w prawo, wokoło DER EINER UND FÜHRER ALER DEUTSCHEN, Rw: Globus z krzyżem, po bokach daty 13.3.1938 - 29.9.1938, wokoło DAS GROSSDEUTSCHE REICH IST ERSTANDEN; na obrzeżu napis HAUPTMÜNZAMT WIEN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 36 mm, srebro próby 900 21.70 g, małe uszkodzenia obrzeża, ciemna patyna

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1385

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  155 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  115 zł
11)  110 zł
12)  105 zł
13)  100 zł