Niemcy, medal chrzcielny, 1816

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:25:00
164924
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal chrzcielny, 1816, sygnowany KRÜGER, Aw: Jezus przyjmujący chrzest, po jego bokach Jan Chrzciciel i anioł, Rw: 6 wierszowy poziomy napis WER DA GLAUBET UND GETAUFT WIRD DER WIRD SELIG WERDEN (Kto uwierzy i zostanie ochrzczony, będzie zbawiony) MARC 16.16
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 35 mm, srebro 15.93 g, ciemna patyna, pięknie zachowany

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 453

1)  140 zł
2)  135 zł