Niemcy, medal Blücher von Wahlstatt, 1819

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:24:20
164910
Opis: Niemcy - Rostock - miasto, medal Blücher von Wahlstatt, 1819, sygnowany LACHTMANN F., Aw: Pomnik Blüchera von Wahlstatt w Rostocku, wokoło napis DENKMAL DES FÜRSTEN BLÜCHER VON WAHLSTATT, Rw: 11 wierszowy poziomy napis
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 51 mm srebro 56.09 g, patyna
Literatura: F.u.S. 3704

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 519

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł