Niemcy, medal na pamiątkę 50 rocznicy ślubu Wilhelma I z księżną Augustą von Sachs..

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:24:00
164911
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm II 1888-1918, medal na pamiątkę 50 rocznicy ślubu Wilhelma I z księżną Augustą von Sachsen-Weimar-Eisenach z 1905 roku; Aw: Para cesarska w prawo i napis WILHELM KONIG V PREUSSEN..., Rw: Wieniec, w środku 12 wierszowy poziomy napis Z.E. D XI JUNI 1854 D L Z EINIGKEIT...
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 51 mm, srebro 61.80 g, dwa uszkodzenia na obrzeżu, ciemna patyna

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 527

1)  230 zł
2)  220 zł