Niemcy, medal z okazji otwarcia kanału kilońskiego, 1895

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Rozpoczęcie: 03-09-2018 18:00
Zakończenie: 13-09-2018 22:23:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:23:40
164923
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm II 1888-1918, medal z okazji otwarcia kanału kilońskiego, 1895, sygnowany Mayer, Aw: Głowy Wilhelma I, Fryderyka III i Wilhelma II w prawo, pod nimi gałązka, wokoło napis, Rw: Most nad kanałem i napisy DURCH DAS... / NORD OSTSEE KANAL
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 36 mm, srebro 16.69 g, miejscowa ciemna patyna

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 331