Austria, medal pamiątkowy za uratowanie życia cesarzowi podczas zamachu, 1853

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:22:20
164906
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, medal pamiątkowy za uratowanie życia cesarzowi podczas zamachu, 1853, sygnowany von Roth, Aw: Popiersie cesarza w lewo i napis FRANZ JOSEPH I V G G KAISER VON OESTERREICH, Rw: Anioł stróż przed cokołem z koroną cesarską, data 18.02.1853 i napis wokoło
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 38.5 mm srebro 21.81 g, ryski w tle

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 264

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  95 zł