Niemcy, talar, 1793 GCB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Niemcy, talar, 1793 GCB

Niemcy, talar, 1793 GCB

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:36:40
165042
Opis: Niemcy - Ratyzbona- miasto - Franciszek II 1792-1835, talar, 1793 GCB, Ratyzbona
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.00 g, subtelna patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Dav. 2633, Beckenbauer 7120

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 927

1)  2 100 zł
2)  2 100 zł
3)  1 950 zł
4)  1 650 zł
5)  1 550 zł
6)  1 450 zł
7)  1 250 zł
8)  1 050 zł
9)  600 zł
10)  580 zł
11)  560 zł
12)  540 zł
13)  520 zł
14)  490 zł