Niemcy, talar, 1845 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Niemcy, talar, 1845 A

Niemcy, talar, 1845 A

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:34:40
164896
Opis: Niemcy - Hanower - Ernest August I 1837-1851, talar, 1845 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 105, 673, Thun 164

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 231

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł