Niemcy, talar, 1862

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Niemcy, talar, 1862

Niemcy, talar, 1862

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:34:20
164893
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar, 1862, Frankfurt
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złocony i ładnie zachowany
Literatura: AKS 45, Dav. 654, Thun 147

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 485

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  330 zł
4)  280 zł
5)  270 zł
6)  250 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  220 zł
10)  190 zł
11)  180 zł
12)  160 zł
13)  130 zł
14)  75 zł