Polska, 2 grosze, 1933

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Polska, 2 grosze, 1933

Polska, 2 grosze, 1933

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:06:20
165190
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 grosze, 1933, Warszawa
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 102h

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 449

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  450 zł
5)  440 zł
6)  410 zł
7)  350 zł
8)  310 zł
9)  150 zł
10)  145 zł
11)  140 zł
12)  135 zł
13)  125 zł
14)  120 zł