Polska, talar, 1763 FWôF

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Polska, talar, 1763 FWôF

Polska, talar, 1763 FWôF

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 20:54:20
165063
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, talar, 1763 FWôF, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, poniżej FWôF i napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.15 g
Literatura: Kahnt 541 b - bez sygnatury pod popiersiem króla, Dav. 2676, Schnee 1047, Merseburger 1750

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1404

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 450 zł
4)  1 350 zł
5)  1 200 zł
6)  1 100 zł
7)  1 000 zł
8)  800 zł
9)  780 zł
10)  760 zł
11)  740 zł
12)  720 zł
13)  700 zł
14)  680 zł
15)  640 zł
16)  620 zł