Niemcy, 10 marek, 1873

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Niemcy, 10 marek, 1873

Niemcy, 10 marek, 1873

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 20:31:40
165203
Opis: Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ludwik III 1848-1877, 10 marek, 1873, Darmstadt
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.94 g, uszkodzenia na rancie oraz w tle
Literatura: AKS 139, Jaeger 213, Fr. 3785

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1204

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  800 zł
4)  760 zł
5)  660 zł
6)  600 zł
7)  480 zł
8)  330 zł
9)  320 zł
10)  300 zł