Polska, odznaka 25 rocznica ślubu Józefa i Konstancji Rokickich

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 22:28:20
160800
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, odznaka 25 rocznica ślubu Józefa i Konstancji Rokickich, Aw: Napis w 7 wierszach zakończony datą 18.VII.1916, Rw: Wieniec, w centralnej części serce (symbol miłości) krzyż (symbol wiary) oraz kotwica (symbol nadziei)
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 30 x 20 mm, patyna

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 329

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł