Niemcy, obol, X/XI w.

Niemcy, obol, X/XI w.

Niemcy, obol, X/XI w.

Cena wylicytowana: 4 600 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 21:18:20
140693
Opis: Niemcy - Górna Lotaryngia - Verdun - bp Haimo 990-1024, obol, X/XI w., Aw: Głowa biskupa bez nakrycia głowy w lewo, przed nim trzymany pastorał; Rw: Krótki krzyż w obwódce, wokoło CHEMOH
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18 mm, 0.58 g, gięty, niezwykle rzadki, niespotykany w sprzedaży
Literatura: Dbg 98 - analogiczny

Cena końcowa: 4 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1346

1)  4 600 zł
2)  4 500 zł
3)  480 zł
4)  460 zł