wydawnictwa zagraniczne, Граф Э. К. Гуттен-Чапский - Удельные, великокняжеские и царские деньги дре..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:36:00
165157
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Граф Э. К. Гуттен-Чапский - Удельные, великокняжеские и царские деньги древней Руси, Санкт-Петербург 1875 - fotokopia
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 182 strony formatu B5, twarda oprawa, fotokopia katalogu monet rosyjskich ze zbioru hrabiego Hutten-Czapskiego, pięknie zachowana

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 204

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  20 zł
4)  18 zł