Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:33:20
163986
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich, Wydawnictwo Ossolineum 1990
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: wydanie drugie poprawione i uzupełnione, 406 stron + kilkadziesiąt tablic formatu A4, oprawa twarda półcienna z obwolutą, kilkaset zdjęć monet i banknotów, kolejna książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, pięknie zachowana

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 97

1)  160 zł
2)  160 zł
3)  100 zł
4)  50 zł
5)  46 zł