wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety u stosunki monetarne w Prusach Królewskich w 2 ..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:32:40
91743
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety u stosunki monetarne w Prusach Królewskich w 2 połowie XV wieku, Ossolineum 1986
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 196 stron formatu B5 + ilustracje, miękka oprawa, podstawowe opracowanie monet Prus Królewskich w II połowie XV wieku uzupełnione rysem historycznym

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 28 zł
Cena szacunkowa: 45 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 71

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł