czasopisma, Biuletyn Numizmatyczny Warszawskiego Towarzystwa Numizmatycznego, nr 2 (24..

Rozpoczęcie: 27-08-2018 18:00
Zakończenie: 06-09-2018 20:31:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:31:00
91750
Opis: czasopisma, Biuletyn Numizmatyczny Warszawskiego Towarzystwa Numizmatycznego, nr 2 (24), Warszawa 1954
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 40 stron formatu A4, miękka oprawa, wewnątrz artykuły dotyczące studiów nad handlem Polski i innych ziem zachodnio-słowiańskich z krajami arabskimi w IX-XI wieku, grubszej monety Zygmunta Augusta oraz notatki bibliograficzne i kronikarskie, pięknie zachowane i niedostępne na rynku

Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 60