czasopisma, Biuletyn Numizmatyczny Warszawskiego Towarzystwa Numizmatycznego, nr 1 (23..

Rozpoczęcie: 27-08-2018 18:00
Zakończenie: 06-09-2018 20:30:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:30:40
91749
Opis: czasopisma, Biuletyn Numizmatyczny Warszawskiego Towarzystwa Numizmatycznego, nr 1 (23), Warszawa 1954
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 34 strony formatu A4, miękka oprawa, wewnątrz artykuły dotyczące tradycji zbieractwa numizmatycznego, srebrnych denarów rzymskich ze wski Piwonice pod Kaliszem, genezy złotego polskiego i jego dziejów, polskiego powojennego piśmiennictwa numizmatycznego oraz notatki bibliograficzne i kronikarskie, pięknie zachowane i niedostępne na rynku

Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 84