czasopisma, Biuletyn Numizmatyczny Warszawskiego Towarzystwa Numizmatycznego, nr 7-10 ..

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:30:20
91748
Opis: czasopisma, Biuletyn Numizmatyczny Warszawskiego Towarzystwa Numizmatycznego, nr 7-10 (19-22), Warszawa 1953
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 59 stron formatu A4, miękka oprawa, wewnątrz artykuły dotyczące osiągnięć numizmatyków w badaniach nad historią Polski wczesnośredniowiecznej, projektu zespołowych prac badawczych nad skarbami wczesnośredniowiecznymi i problematyki studiów nad skarbami wczesnego średniowiecza oraz kronika, pięknie zachowane i niedostępne na rynku

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 123

1)  46 zł