Polska, dwuczęściowy ryngraf z Matką Boską z Dzieciątkiem z lat 1963-1986 z puncą ..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:39:20
163281
Opis: Polska - PRL 1952-1989, dwuczęściowy ryngraf z Matką Boską z Dzieciątkiem z lat 1963-1986 z puncą warszawskiego urzędu probierczego i puncą imiennika V na tarczy i na postaci Maryi
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '800' 9.18 g, 43 x 35 mm

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 416

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł