Niemcy, Preussischer Landeskriegerverband 2 klasa

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:33:00
163293
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, Preussischer Landeskriegerverband 2 klasa, Krzyż kawalerski w kątach którego litery P. L. K. V., na środku na awersie Für / Verdienst / im / Kriegervereins- / Wesen, na rewersie pomnik Kyffhäuser z którego wyrastają promienie, na uszku sygnatura H. Timm Berlin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 49 x 43 mm, wstążka nie od tego odznaczenia, odznaczenie ustanowione 16 sierpnia 1921 i nadawane do 1933 roku
Literatura: Niemann 2.02.44.c

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 765

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł