Zakon Krzyżacki, szeląg

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 20:42:40
162715
Opis: Zakon Krzyżacki - Konrad III von Jungingen 1393-1407, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis w otoku +MAGST' CORADVS TERCI, Rw: Tarcza zakonna i napis +MONETA DNORVM PRVCI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.65 g, ciemna patyna
Literatura: Vossberg §48-51, Neumann 7.a

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 971

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  145 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł