Węgry, zestaw 10 denarów

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Węgry, zestaw 10 denarów

Węgry, zestaw 10 denarów

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 22:41:20
162755
Opis: Węgry - Rudolf II 1576-1608, zestaw 10 denarów, w skład zestawu wchodzi 10 denarów węgierskich - 2 wybite za panowania Ferdynanda I (1541,1551), 4 wybite za panowania Maksymiliana II (1565, 1566, 1569, 1574) oraz 4 denary Rudolfa II (1578, 1580, 158?, 1600)
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 10 sztuk, delikatna patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 159

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  100 zł
5)  90 zł