Cesarstwo Rzymskie, follis, 308-309

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 21:13:00
163374
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksencjusz 306-312, follis, 308-309, Aquileia, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis wokoło IMP C MAXENTIVS P F AVG, Rw: Rw: Wiktoria siedząca na tronie na wprost w portyku sześciokolumnowej świątyni, przy abakusie dwie Wiktorie, napis wokoło CONSERV - VRB SVAE / u dołu AQ S
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 24 mm, zielonkawa patyna, pięknie zachowany z ostrym rysunkiem
Literatura: RIC 121a

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 257

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  210 zł
4)  195 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  150 zł