Polska, 100 marek polskich, 9.12.1916

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 20:31:40
163171
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 100 marek polskich, 9.12.1916, jenerał, seria A, numeracja 1021054
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: po gruntownej konserwacji, naprawiane liczne złamania i naderwania, ale bardzo rzadka seria siedmiocyfrowa
Literatura: Lucow 264 (R5), Miłczak 6b, Ros. 446.b

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 112

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  145 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  85 zł
7)  60 zł