Włochy, 10 centesimi, 1893

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Włochy, 10 centesimi, 1893

Włochy, 10 centesimi, 1893

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 22:19:20
162653
Opis: Włochy - Królestwo Włoch - Umberto I 1878-1900, 10 centesimi, 1893, Birmingham
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 9.84 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: KM 27.1

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 270

1)  18 zł