Rosja, 50 kopiejek, 1913 (В•С)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 22:17:40
162917
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1913 (В•С), Petersburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nierównomierna patyna
Literatura: Bitkin 93, Kazakov 440

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 179

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł