Polska, odznaka za II Powszechny Spis Ludności

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 22:37:00
161825
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka za II Powszechny Spis Ludności, Aw: Żniwiarka pochylona nad snopkiem, w otoku napis: ZA OFIARNĄ PRACĘ 9 XII 1931 Rw: Napis: II POWSZECHNY SPIS LUDNOŚCI, w polu punce srebra
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 30 mm, srebro 9.76 g, z nakrętką MENNICY PAŃSTWOWEJ
Literatura: Strzałkowski 690

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 309

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  210 zł
4)  135 zł
5)  95 zł
6)  75 zł
7)  65 zł