Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 MW

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 21:39:00
162235
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 MW, Warszawa
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 1168, Plage 406

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 333

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  160 zł
7)  110 zł
8)  90 zł
9)  80 zł
10)  80 zł
11)  70 zł
12)  60 zł