Grecja i posthellenistyczne, stater, II - I w. pne

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 20:40:40
162274
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tessalia - Liga Tessalska, stater, II - I w. pne, Aw: Głowa Zeusa w wieńcu laurowym w prawo, z tyłu napis, Rw: Atena z włócznią i tarczą w prawo, pod tarczą ΝΙ, z boków ΘΕΣΣΑ ΛΩΝ, u góry ΔΙΟ ΚΛΗΣ nad którym gwiazda
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 6.09 g
Literatura: SNG Cop. 278

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 660 zł
Cena szacunkowa: 1 100 zł
Ilość odsłon: 368

1)  700 zł
2)  700 zł
3)  660 zł